Przenośniki Lineshaft

Przenośnik lineshaft to proste i bardzo popularne rozwiązanie do transportu ładunków. System wymaga małej ilości napędów co w znacznym stopniu redukuje koszt przenośnika. Jeden motoreduktor może napędzić linię o długości do 15 metrów.
Przekazanie napędu może odbywać się także na łączeniu odcinka prostego z łukiem lub łącznikiem kątowym.

Lineshaft napędowy

Lineshaft napędowy to przenośnik z wałem królewskim, który pośredniczy w napędzaniu rolek przez silnik. Moduł napędowy jest segmentem wyposażonym we własny napęd. To bazowy moduł, który jest łączony z segmentami biernymi, łukami i łącznikami kątowymi w dowolnej konfiguracji. Urządzenie składa [...]

Szczegóły

Lineshaft bierny

Lineshaft bierny to segment, który nie jest wyposażony w napęd. Kilka modułów biernych połączonych wraz z modułem napędowym tworzą linie systemu lineshaft. Urządzenie składa się ze ramy stalowej, rolek, wału, pasków PU oraz blend.

Szczegóły

Łuk lineshaft 30°

Łuk z wałem królewskim zmienia kierunek ruchu ładunku. Kształt stożkowy rolek powoduje utrzymanie przedmiotów pomiędzy profilami bocznymi. Łuk połączony z modułem napędowym tworzy system lineshaft. Urządzenie składa się z ramy stalowej wygiętej pod kątem 30°, rolek, wałów, pasków PU oraz blend.

Szczegóły

Łuk lineshaft 45°

Łuk z wałem królewskim zmienia kierunek ruchu ładunku. Kształt stożkowy rolek powoduje utrzymanie przedmiotów pomiędzy profilami bocznymi. Łuk połączony z modułem napędowym tworzy system lineshaft. Urządzenie składa się z ramy stalowej wygiętej pod kątem 45°, rolek, wałów, pasków PU oraz blend.

Szczegóły

Łuk lineshaft 60°

Łuk z wałem królewskim zmienia kierunek ruchu ładunku. Kształt stożkowy rolek powoduje utrzymanie przedmiotów pomiędzy profilami bocznymi. Łuk połączony z modułem napędowym tworzy system lineshaft. Urządzenie składa się z ramy stalowej wygiętej pod kątem 60°, rolek, wałów, pasków PU oraz blend.

Szczegóły

Łuk lineshaft 90°

Łuk z wałem królewskim zmienia kierunek ruchu ładunku. Kształt stożkowy rolek powoduje utrzymanie przedmiotów pomiędzy profilami bocznymi. Łuk połączony z modułem napędowym tworzy system lineshaft. Urządzenie składa się z ramy stalowej wygiętej pod kątem 90°, rolek, wałów, pasków PU oraz blend.

Szczegóły

Łącznik kątowy lineshaft 30°

Łącznik kątowy w zależności od umiejscowienia, pomaga wprowadzić ładunki na główną linie lub wyprowadzić na linię poboczną. Połączony wraz z modułem napędowym tworzą system lineshaft. Urządzenie składa się z ramy stalowej ukształtowanej pod kątem 30°, rolek, wału, pasków PU oraz blend.

Szczegóły

Łącznik kątowy lineshaft 45°

Łącznik kątowy w zależności od umiejscowienia, pomaga wprowadzić ładunki na główną linie lub wyprowadzić na linię poboczną. Połączony wraz z modułem napędowym tworzą system lineshaft. Urządzenie składa się z ramy stalowej ukształtowanej pod kątem 45°, rolek, wału, pasków PU oraz blend.

Szczegóły
a1 sorter katalog

A1 Sorter – Systemy automatyki magazynowej

Katalog Produktowy A1 Sorter

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem naszych produktów.
Na jego stronach prezentujemy nowoczesne automatyczne urządzenia do transportu wewnętrznego oraz sortowania towarów.

Pobierz PDF
Nasi klienci