Stoły Kompletacyjne

Specjalistyczne, modułowe stoły do kompletacji zamówień są wyposażone – zależnie o modelu – w automatyczną lub ręczną regulację wysokości blatu. Zwiększają ergonomię i komfort pracy osoby pakującej. Optymalizują przestrzeń i znacząco skracają czas operacji zapakowania towaru.
Większa wydajność uzyskana dzięki użyciu stołów, przekłada się na wymierną korzyść finansową. Nasz produkt dostępny jest w wielu wariantach funkcjonalnych dzięki możliwości zastosowania dodatkowych elementów. Oferujemy stoły wykonane z profili aluminiowych i stalowych.

Stół RGX-001A

Specjalistyczny, modułowy stół do kompletacji zamówień z ręczną regulacją wysokości blatu. Konstrukcja stołu jest wykonana z wysokiej jakości profilu aluminiowego oraz dedykowanych elementów łączących.

Szczegóły

Stół RGX-002A

Specjalistyczny, modułowy stół do kompletacji zamówień z ręczną regulacją wysokości blatu. Konstrukcja stołu jest wykonana z wysokiej jakości profilu aluminiowego oraz dedykowanych elementów łączących. Na zdjęciu prezentowana jest bazowa wersja stołu.

Szczegóły

Stół RGX-003A

Specjalistyczny, modułowy stół do kompletacji zamówień z ręczną regulacją wysokości blatu. Konstrukcja stołu jest wykonana z wysokiej jakości profilu aluminiowego oraz dedykowanych elementów łączących. Na zdjęciu prezentowana jest rozbudowana wersja stołu.

Szczegóły
a1 sorter katalog

A1 Sorter – Systemy automatyki magazynowej

Katalog Produktowy A1 Sorter

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem naszych produktów.
Na jego stronach prezentujemy nowoczesne automatyczne urządzenia do transportu wewnętrznego oraz sortowania towarów.

Pobierz PDF
Nasi klienci