POJAZDY AGV

Pojazdy samojezdne AGV używane są głównie tam gdzie istnieje potrzeba redukcji kosztów działalności lub występują problemy z pozyskaniem pracowników. Głównym obszarem zastosowania pojazdów AGV jest przemysł oraz duże centra logistyczne, nastawione na ciągłą optymalizację procesów. Pojazdy AGV wykorzystywane są do prac transportowych wewnątrz fabryk, magazynów i w zamkniętych obszarach. Ponadto, znajdują zastosowanie w przypadkach produkcji obejmującej procesy cykliczne, do transportu ciężkich ładunków, a także w przypadku występowania warunków niebezpiecznych bądź negatywnie wpływających na wydajność pracy.

W dobie Przemysłu 4.0, pojazdy AGV to kluczowy element w obszarze automatyzacji procesów produkcyjnych i magazynowych.

G130 2.0

W pełni automatyczne pobieranie i odkładanie ładunku oraz transport europalet – to zadania dla inteligentnego pojazdu paletowego AGV marki A1 Sorter. Model G130 2.0 to połączenie zaawansowanej technologii z atrakcyjnym wzornictwem.

szczegóły

C4060

A1 Sorter C4060 to inteligentna platforma AGV o niewielkich wymiarach 40 x 60 x 21 cm i niskiej wadze zaledwie 29 kg. Dzięki temu autonomicznemu urządzeniu, mniejsze, wewnętrzne transporty zarówno w produkcji jak i logistyce mogą być obsługiwane bezpiecznie, płynnie i wydajnie. Model C4060 może [...]

szczegóły
a1 sorter katalog

A1 Sorter – Systemy automatyki magazynowej

Katalog 2022-2023

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem naszych produktów.
Na jego stronach prezentujemy nowoczesne automatyczne urządzenia do transportu wewnętrznego oraz sortowania towarów.

Pobierz PDF
Nasi klienci