Pojazdy AGV

Pojazdy AGV używane są w miejscach gdzie istnieje potrzeba redukcji kosztów działalności lub występują problemy z pozyskaniem pracowników. Głównym obszarem ich zastosowania jest przemysł, branża e-commerce oraz operatorzy logistyczni – zainteresowani ciągłą optymalizacją procesów.

Pojazdy AGV przeznaczone są do prac transportowych wewnątrz fabryk, magazynów i w zamkniętych obszarach. Doskonale sprawdzają się w produkcji gdzie występują procesy cykliczne, a także w strefach niebezpiecznych, niekomfortowych bądź negatywnie wpływających na wydajność pracy.

W dobie Przemysłu 4.0, technologia AGV to kluczowy element w obszarze automatyzacji procesów produkcyjnych i magazynowych.

G130 2.0

Opracowany do inteligentnego transportu ładunków umieszonych na paletach. Zapewnia nadzwyczajną elastyczność, wysoką wydajność oraz płynność i bezpieczeństwo pracy. Wysoka dostępność pojazdu dzięki wysokowydajnym akumulatorom LiFePo4 oraz ultra szybkim ładowarkom.

Szczegóły

C4060

Wszechstronna platforma AGV o niewielkich wymiarach i niskiej wadze. Dzięki niej niewielkie, wewnętrzne transporty zarówno w produkcji jak i logistyce mogą być obsługiwane bezpiecznie, płynnie i wydajnie. Platforma C4060 może zostać wyposażona w różne typy nośników ładunku.

Szczegóły
a1 sorter katalog

A1 Sorter – Systemy automatyki magazynowej

Katalog Produktowy A1 Sorter

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem naszych produktów.
Na jego stronach prezentujemy nowoczesne automatyczne urządzenia do transportu wewnętrznego oraz sortowania towarów.

Pobierz PDF
Nasi klienci