Akcesoria

Komponenty uzupełniające, pozwalają na konfigurację przenośników adekwatnie do potrzeb. Akcesoria dzielą się na mechaniczne i elektryczne. Elementy mechaniczne służą do zamocowania lub stabilizacji przenośników. Elektryczne zwiększają funkcjonalność systemu.

Blenda

Blenda to listwa wykonana z PVC, której zadaniem jest ukrycie i zabezpieczenie instalacji elektrycznej znajdującej się w ramach urządzeń. Ponadto, wpływa na estetyczny wygląd przenośników. Blendy są dostępne w trzech kolorach, a ich długość jest uzależniona od zamówienia.

Szczegóły

Banda łukowa

Banda łukowa służy do zabezpieczenia transportowanego produktu przed zsunięciem z linii przenośników. Profile dopasowujemy metodą walcowania na odcinkach łuków, węzłów łączących i zmieniających kierunek, w celu zapewnienia prawidłowego przepływu ładunku. Oferujemy bandy w wersji aluminiowej. [...]

Szczegóły

Banda

Bandy służą do zabezpieczenia transportowanego produktu przed zsunięciem z linii przenośników. Oferujemy bandy w wersji aluminiowej z łącznikami i zakończeniami polimerowymi. Profile dopasowujemy metodą walcowania na odcinkach łuków, węzłów łączących i zmieniających kierunek, w celu zapewnienia [...]

Szczegóły

Blacha stopująca

Blacha stopująca służy do blokowania paczek na końcach przenośników grawitacyjnych. Dzięki temu elementowi możemy wykorzystać grawitację jako element buforujący. Blacha stopująca jest mocowana na górnej powierzchni profili bocznych przenośnika.

Szczegóły

Łącznik

Łączniki są wykonane z grubej blachy ocynkowanej. Pozwalają na szybkie i solidne połączenie modułów przenośników. Każde miejsce łączenia wymaga dwóch elementów.

Szczegóły

Szafa sterownicza A1/SS-01

Szafa sterownicza A1/SS-01 jest zaprojektowana i skonstruowana zgodnie z wymogami stawianymi przez system logistyczny klienta . Zawiera wszystkie elementy mechaniczne i elektryczne niezbędne do sterowania urządzeniami. Duża szafa sterownicza A1/SS-01 przeznaczona jest do obsługi złożonych [...]

Szczegóły

Szafa sterownicza A1/SS-02

Szafa sterownicza A1/SS-02 jest przeznaczona do obsługi prostych systemów automatyki. Najczęściej stosowana w liniach, gdzie transport towarów odbywa się z punktu A do punktu B. Jej niewielkie wymiary, umożliwiają mocowanie do elementów konstrukcyjnych linii przenośników i nie wymagają [...]

Szczegóły

Moduł elektrorolki

Moduł elektrorolki służy do sterowania napędem 24V. Obsługuje także czujniki współpracujące z napędem. Moduł przeznaczony do montażu w profilu przenośnika.

Szczegóły

Czujnik

Czujniki wykrywają przedmioty na przenośnikach oraz określają ich położenie. Są instalowane na ramie przenośnika wraz z lusterkiem refleksyjnym, które odbija impuls z czujnika. Zestaw zawiera czujnik z przewodem oraz uchwyt.

Szczegóły

Czujnik listwowy

Czujnik fotoelektryczny odbiciowy wykrywa przedmioty na przenośnikach oraz określa ich położenie. Wraz z czujnikiem dostarczone są adaptery do mocowania

Szczegóły

Lusterko

Lusterko odbija wiązkę światła z powrotem do czujnika. Zestaw zawiera lusterko oraz uchwyt. Lusterko z uchwytem instaluję się bezpośrednio do ramy przenośnika.

Szczegóły

Uchwyt standardowy

Uchwyt standardowy służy do mocowania bandy do przenośnika każdego rodzaju. Oferowane przez nas uchwyty są w wersji stalowej. Dzięki specjalnie przygotowanym bandom uchwyty możemy zamontować w dowolnie wybranym przez nas odcinku bandy, montując uchwyt co 31 mm.

Szczegóły

Uchwyt regulowany

Służy do mocowania bandy na odcinkach przenośników łukowych. Wykonany jest ze stali ocynkowanej. Dzięki regulowanej budowie pozwala na idealne dopasowanie odcinków band łukowych z odcinkami prostymi.

Szczegóły

Blacha łącząca

Blacha łącząca wykonana jest z grubej blachy ocynkowanej. Pozwala na szybkie i solidne połączenie pochyłego modułu grawitacyjnego z innym modułem prostym. Każde łączenie modułów wymaga dwóch sztuk łącznika.

Szczegóły
a1 sorter katalog

A1 Sorter – Systemy automatyki magazynowej

Katalog Produktowy A1 Sorter

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem naszych produktów.
Na jego stronach prezentujemy nowoczesne automatyczne urządzenia do transportu wewnętrznego oraz sortowania towarów.

Pobierz PDF
Nasi klienci