Akcesoria

Komponenty uzupełniające, pozwalają na konfigurację przenośników adekwatnie do potrzeb. Akcesoria dzielą się na mechaniczne i elektryczne. Elementy mechaniczne służą do zamocowania lub stabilizacji przenośników. Elektryczne zwiększają funkcjonalność systemu.

Banda łukowa

Banda łukowa służy do zabezpieczenia transportowanego produktu przed zsunięciem z linii przenośników. Profile dopasowujemy metodą walcowania na odcinkach łuków, węzłów łączących i zmieniających kierunek, w celu zapewnienia prawidłowego przepływu ładunku. Oferujemy bandy w wersji aluminiowej. [...]

szczegóły
szczegóły
Blenda

Blenda to listwa wykonana z PVC, której zadaniem jest ukrycie i zabezpieczenie instalacji elektrycznej znajdującej się w ramach urządzeń. Ponadto, wpływa na estetyczny wygląd przenośników. Blendy są dostępne w trzech kolorach, a ich długość jest uzależniona od zamówienia.

szczegóły
szczegóły
Banda

Bandy służą do zabezpieczenia transportowanego produktu przed zsunięciem z linii przenośników. Oferujemy bandy w wersji aluminiowej z łącznikami i zakończeniami polimerowymi. Profile dopasowujemy metodą walcowania na odcinkach łuków, węzłów łączących i zmieniających kierunek, w celu zapewnienia [...]

szczegóły
szczegóły
Blacha stopująca

Blacha stopująca służy do blokowania paczek na końcach przenośników grawitacyjnych. Dzięki temu elementowi możemy wykorzystać grawitację jako element buforujący. Blacha stopująca jest mocowana na górnej powierzchni profili bocznych przenośnika.

szczegóły
szczegóły
Łącznik

Łączniki są wykonane z grubej blachy ocynkowanej. Pozwalają na szybkie i solidne połączenie modułów przenośników. Każde miejsce łączenia wymaga dwóch elementów.

szczegóły
szczegóły
Szafa sterownicza A1/SS-01

Szafa sterownicza A1/SS-01 jest zaprojektowana i skonstruowana zgodnie z wymogami stawianymi przez system logistyczny klienta . Zawiera wszystkie elementy mechaniczne i elektryczne niezbędne do sterowania urządzeniami. Duża szafa sterownicza A1/SS-01 przeznaczona jest do obsługi złożonych [...]

szczegóły
szczegóły
Szafa sterownicza A1/SS-02

Szafa sterownicza A1/SS-02 jest przeznaczona do obsługi prostych systemów automatyki. Najczęściej stosowana w liniach, gdzie transport towarów odbywa się z punktu A do punktu B. Jej niewielkie wymiary, umożliwiają mocowanie do elementów konstrukcyjnych linii przenośników i nie wymagają [...]

szczegóły
szczegóły
Czujnik listwowy

Czujnik fotoelektryczny odbiciowy wykrywa przedmioty na przenośnikach oraz określa ich położenie. Wraz z czujnikiem dostarczone są adaptery do mocowania

szczegóły
szczegóły
Moduł elektrorolki

Moduł elektrorolki służy do sterowania napędem 24V. Obsługuje także czujniki współpracujące z napędem. Moduł przeznaczony do montażu w profilu przenośnika.

szczegóły
szczegóły
Czujnik

Czujniki wykrywają przedmioty na przenośnikach oraz określają ich położenie. Są instalowane na ramie przenośnika wraz z lusterkiem refleksyjnym, które odbija impuls z czujnika. Zestaw zawiera czujnik z przewodem oraz uchwyt.

szczegóły
szczegóły
Lusterko

Lusterko odbija wiązkę światła z powrotem do czujnika. Zestaw zawiera lusterko oraz uchwyt. Lusterko z uchwytem instaluję się bezpośrednio do ramy przenośnika.

szczegóły
szczegóły
Łącznik kątowy bandy

Łącznik kątowy oferujemy w wersji poliamid w kolorze czarnym. Służy do łączenia profili bandy pod dowolnym kątem. Dzięki swojej ruchomej budowie umożliwia łączenie odcinków bandy w jeden długi fragment bez konieczności zostawiania przerw, w których mógłby zatrzymać się ładunek.

szczegóły
szczegóły
Zakończenie bandy

Zakończenia bandy oferujemy w wersji poliamidowej w kolorze czarnym idealnie komponującym się z bandami przenośników. Służą do zamknięcia band i są stosowane na końcach linii przenośników.

szczegóły
szczegóły
Łącznik bandy prosty

Łączniki wykonane są ze stali ocynkowanej. Staranne wykonanie i perfekcyjne dopasowanie do band pozwala na złączenie odcinków bandy bez widocznych luk pomiędzy profilami. W skład zestawu wchodzą wkręty dociskowe pozwalające na nieruchome dopasowanie elementów.

szczegóły
szczegóły
a1 sorter katalog

A1 Sorter – Systemy automatyki magazynowej

Katalog 2022-2023

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem naszych produktów.
Na jego stronach prezentujemy nowoczesne automatyczne urządzenia do transportu wewnętrznego oraz sortowania towarów.

Pobierz PDF
Nasi klienci