Akcesoria

Komponenty uzupełniające, pozwalają na konfigurację przenośników adekwatnie do potrzeb. Akcesoria dzielą się na mechaniczne i elektryczne. Elementy mechaniczne służą do zamocowania lub stabilizacji przenośników. Elektryczne zwiększają funkcjonalność systemu.

Blenda

Blenda to listwa wykonana z PVC, której zadaniem jest ukrycie i zabezpieczenie instalacji elektrycznej znajdującej się w ramach urządzeń. Ponadto, wpływa na estetyczny wygląd przenośników. Blendy są dostępne w trzech kolorach, a ich długość jest uzależniona od zamówienia.

szczegóły
szczegóły
Banda

Bandy służą do zabezpieczenia transportowanego produktu przed zsunięciem z linii przenośników. Oferujemy bandy w wersji aluminiowej z łącznikami i zakończeniami polimerowymi. Profile dopasowujemy metodą walcowania na odcinkach łuków, węzłów łączących i zmieniających kierunek, w celu zapewnienia [...]

szczegóły
szczegóły
Blacha stopująca

Blacha stopująca służy do blokowania paczek na końcach przenośników grawitacyjnych. Dzięki temu elementowi możemy wykorzystać grawitację jako element buforujący. Blacha stopująca jest mocowana na górnej powierzchni profili bocznych przenośnika.

szczegóły
szczegóły
Łącznik

Łączniki są wykonane z grubej blachy ocynkowanej. Pozwalają na szybkie i solidne połączenie modułów przenośników. Każde miejsce łączenia wymaga dwóch elementów.

szczegóły
szczegóły
Szafa sterownicza A1/SS-01

Szafa sterownicza A1/SS-01 jest zaprojektowana i skonstruowana zgodnie z wymogami stawianymi przez system logistyczny klienta . Zawiera wszystkie elementy mechaniczne i elektryczne niezbędne do sterowania urządzeniami. Duża szafa sterownicza A1/SS-01 przeznaczona jest do obsługi złożonych [...]

szczegóły
szczegóły
Szafa sterownicza A1/SS-02

Szafa sterownicza A1/SS-02 jest przeznaczona do obsługi prostych systemów automatyki. Najczęściej stosowana w liniach, gdzie transport towarów odbywa się z punktu A do punktu B. Jej niewielkie wymiary, umożliwiają mocowanie do elementów konstrukcyjnych linii przenośników i nie wymagają [...]

szczegóły
szczegóły
Czujnik

Czujniki wykrywają przedmioty na przenośnikach oraz określają ich położenie. Są instalowane na ramie przenośnika wraz z lusterkiem refleksyjnym, które odbija impuls z czujnika. Zestaw zawiera czujnik z przewodem oraz uchwyt.

szczegóły
szczegóły
Lusterko

Lusterko odbija wiązkę światła z powrotem do czujnika. Zestaw zawiera lusterko oraz uchwyt. Lusterko z uchwytem instaluję się bezpośrednio do ramy przenośnika.

szczegóły
szczegóły
Skaner

Skaner jest urządzeniem przeznaczonym do odczytu informacji zapisanych w postaci kodu kreskowego. Czytnik emituje wiązkę światła za pomocą diody laserowej. Wiązka światła nakierowana na kod kreskowy odbija i wraca na lusterko skanera.

szczegóły
szczegóły
Podpora pojedyncza

Podpora jest przeznaczona do mocowania przenośników do podłoża. Dostępna wysokość w zakresie 480 – 2000 mm wraz z dodatkową kalibracją przydatną do zniwelowania nierówności podłoża. Jest wykonana z blachy ocynkowanej. Podporę pojedynczą stosujemy przy wejściach kątowych i łukach 60°, 90°.

szczegóły
szczegóły
Podpora lekka

Podpora jest przeznaczona do mocowania przenośników do podłoża. Dostępna wysokość w zakresie 480 – 2000 mm wraz z dodatkową kalibracją przydatną do zniwelowania nierówności podłoża. Jest wykonana z blachy ocynkowanej. Podpora lekka może być zastosowana we wszystkich rodzajach przenośników.

szczegóły
szczegóły
Podpora ciężka

Podpora jest przeznaczona do mocowania przenośników do podłoża. Dostępna wysokość w zakresie 480 – 2000 mm wraz z dodatkową kalibracją przydatną do zniwelowania nierówności podłoża. Odmiana ciężka zawiera elementy pokryte powłoką lakierniczą. Podpora ciężka może być zastosowana w każdy rodzaju [...]

szczegóły
szczegóły
Podpora piętrowa

Podpora jest przeznaczona do mocowania przenośników do podłoża. Dostępna wysokość do 2000 mm wraz z dodatkową kalibracją przydatną do zniwelowania nierówności podłoża. Jest wykonana z blachy ocynkowanej. Podpory piętrowe stosowane są na liniach dwu lub trzypiętrowych

szczegóły
szczegóły
a1 sorter katalog

A1 Sorter – Katalog 2020

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem naszych produktów.
Na jego stronach prezentujemy nowoczesne automatyczne urządzenia do transportu wewnętrznego oraz sortowania towarów.

Pobierz PDF