Przenośniki Elastyczne

Przenośniki rolkowe harmonijkowe znajdują zastosowanie w centrach logistycznych, sortowniach kurierskich oraz firmach produkcyjnych i handlowych.
To niedrogie i uniwersalne urządzenie skutecznie usprawnia załadunek i rozładunek paczek i opakowań.
Dzięki swojej mobilności, można nim połączyć – w razie potrzeby – np. strefę przyjęć lub wysyłek z dokiem przeładunkowym.
W wyniku zastosowania systemu nożycowego, przenośnik elastyczny możemy ustawić w kształcie np. litery C, S, O oraz płynie regulować jego długość.
Maksymalnie rozciągając, długość przenośnika można zwiększyć trzykrotnie. Po złożeniu urządzenia do wartości spoczynkowej, minimalizujemy przestrzeń potrzebną do jego przechowywania.
Przenośniki można łączyć – tworząc ciągi transportowe o dowolnej długości.

Przenośniki rozciągane oferujemy w dwóch wariantach: napędzanym i grawitacyjnym.

Przenośnik elastyczny napędzany

Przenośnik elastyczny usprawnia transport wewnętrzny w centrach logistycznych. Regulowana prędkość, zapewnia adaptację urządzenia adekwatnie do potrzeb oraz umożliwia kontrolę procesu transportowania. Długość maksymalna przenośnika po rozłożeniu jest trzykrotnie większa od długości [...]

Szczegóły

Przenośnik elastyczny grawitacyjny

Przenośnik elastyczny grawitacyjny z zastosowanymi roleczkami, oferuje największą elastyczność wśród urządzeń tej kategorii. Jego niewątpliwą zaletą jest duży udźwig wynoszący 450 kg/ mb. Maksymalna długość po rozłożeniu jest czterokrotnie większa od długości spoczynkowej. Pozwala to na [...]

Szczegóły
a1 sorter katalog

A1 Sorter – Systemy automatyki magazynowej

Katalog Produktowy A1 Sorter

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem naszych produktów.
Na jego stronach prezentujemy nowoczesne automatyczne urządzenia do transportu wewnętrznego oraz sortowania towarów.

Pobierz PDF
Nasi klienci