O Firmie

Robotyzacja i zawansowane urządzenia stały się dla magazynu tym, czym dla transportu są autostrady – osią, bez której trudno byłoby sobie wyobrazić funkcjonowanie nowoczesnego Państwa. Nazwa naszej firmy, której historia obejmuje już ponad dwie dekady, nawiązuje bezpośrednio właśnie do głównej autostrady i jej ogromnej roli w systemie komunikacji. Podkreśla wyjątkowe znaczenie nowoczesnych urządzeń, ma też uzmysławiać, czym w gruncie rzeczy jest automatyka dla współczesnego magazynu: rdzeniem wszelkich wewnętrznych operacji logistycznych.

Co produkujemy?

Pod marką A1 Sorter powstaje wiele urządzeń automatyki magazynowej. Logo naszej firmy widnieje na sorterach, przenośnikach, windach magazynowych, systemach specjalistycznych, stołach do kompletacji zamówień i oczywiście na wielu akcesoriach.

Urządzenia A1 Sorter są w pełni zgodne z europejskimi wymogami i dyrektywami, a do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie komponenty najwyższej próby. W markowe podzespoły zaopatrują nas cieszący się uznaniem dostawcy, jak Siemens, SEW Eurodrive, Datalogic, Sick, Lenz czy Ammeraal Beltech.

Jak produkujemy?

W naszych halach produkcyjnych stoją bardzo zaawansowane maszyny, które pozwalają nam wytwarzać urządzenia precyzyjnie i, co niezwykle istotne, z powtarzalną, wysoką jakością. Rozwinięta technologia byłaby jednak niczym bez ludzi. Pracownicy A1 Sorter to rutynowani fachowcy, a doświadczona kadra inżynierska jest gwarancją i niezakłóconej pracy przedsiębiorstwa, i bezbłędnego wykonania zleceń dla klientów.

Świat idzie do przodu, my dotrzymujemy mu kroku. Mamy biuro badawczo-rozwojowe, które opracowuje nowe metody produkcyjne, stale też ulepsza rozwiązania już istniejące. Pomaga nam w tym ożywiona współpraca z ośrodkami uniwersyteckim z licznymi instytucjami naukowymi.

Dla kogo produkujemy?

Produkty marki A1 Sorter pojawiają się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest automatyzacja procesów magazynowych. Naszą ofertę kierujemy do centr logistycznych, firm z branży e-commerce oraz  przedsiębiorstw produkcyjnych. Natomiast, integratorzy i firmy dystrybucyjne – zaopatrując się w automatykę magazynową A1 Sorter, ograniczą liczbę dostawców i wykluczą ryzyko niewłaściwego współdziałania różnych urządzeń.

Klient A1 Sorter może liczyć na specjalne traktowanie. Każdemu kontrahentowi przydzielamy opiekuna, którego zadaniem jest wszelka pomoc w obsłudze zlecenia, nadzór nad harmonogramem i przebiegiem prac. Nie stosujemy szablonów obsługi czy sztywnych reguł, bo firmy mają różne potrzeby. Nasze nastawienie wyraża się w indywidualnych rozmowach biznesowych i w odrębnych ustaleniach dotyczących zamówień.

 

a1 sorter katalog

A1 Sorter – Systemy automatyki magazynowej

Katalog Produktowy A1 Sorter

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem naszych produktów.
Na jego stronach prezentujemy nowoczesne automatyczne urządzenia do transportu wewnętrznego oraz sortowania towarów.

Pobierz PDF
Nasi klienci