O Firmie

Jesteśmy firmą, która od ponad 20 lat dostarcza rozwiązania z zakresu kompleksowego wyposażenia magazynów oraz projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym. Produkujemy wysokiej jakości urządzenia automatyki magazynowej w tym m.in. sortery, przenośniki, systemy specjalistyczne, windy magazynowe oraz szeroką gamę produktów i akcesoriów uzupełniających. Do ich wykonania wykorzystujemy podzespoły i komponenty czołowych producentów takich jak: Siemens, SEW Eurodrive, Datalogic, Sick i Ammeraal Beltech.

Nasz zakład produkcyjny jest wyposażony w wysokowydajne i zaawansowane urządzenia gwarantujące wysoką precyzje wykonania. Procesy produkcyjne i technologiczne są w dużym stopniu zautomatyzowane oraz zrobotyzowane. Pozwala to utrzymać powtarzalną wysoką jakości wyrobów oraz monitorować terminowość wykonywanych zleceń.

repliki zegarków podróbki zegarków

 

Żeby sprostać wymaganiom klientów, stale pracujemy nad nowymi rozwiązaniami oraz ulepszamy obecne. Zadania realizujemy dzięki doświadczonej kadrze inżynieryjno-technicznej. Intensywnie rozwijamy nasze biuro badawczo-rozwojowe oraz współpracujemy z ośrodkami uniwersyteckim i instytucjami naukowymi.

Projekt A1 Sorter, skierowany jest do integratorów oraz firm dystrybucyjnych z terenu Europy. Szeroki wachlarz proponowanych przez nas rozwiązań umożliwia naszym klientom ograniczyć liczbę dostawców, uprościć koordynację realizacji zleceń oraz wyeliminować ryzyko nieprawidłowego współdziałania urządzeń i komponentów. W celu usprawnienia komunikacji, nasi partnerzy otrzymują dostęp do osobistego panelu konfiguracyjnego. To nowoczesne urządzenie informatyczne, pozwala na weryfikację ceny wybranych elementów oraz przygotowanie i złożenie zapotrzebowania. Zwracamy szczególną uwagę na sprawną i szybką realizacje zamówień. Duża część oferowanych przez nas produktów jest gotowa do natychmiastowej wysyłki. Dostarczane przez nas urządzenia spełniają normy i dyrektywy europejskie.

A1 Sorter to wysoce niezawodny partner, który pomaga firmom w pełni wykorzystać możliwości biznesowe i wejść na ścieżkę szybkiego rozwoju.

 

a1 sorter katalog

A1 Sorter – Katalog 2020

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem naszych produktów.
Na jego stronach prezentujemy nowoczesne automatyczne urządzenia do transportu wewnętrznego oraz sortowania towarów.

Pobierz PDF