Event intralogistyczny w Sosnowcu

data dodania: 16.06.2022r.

Jak usprawnić pracę magazynu, które narzędzia nam w tym pomogą i ile będzie kosztować taka inwestycja? Na te i wiele innych pytań uzyskali odpowiedzi uczestnicy eventu intralogistycznego, który odbył się 14 i 15 czerwca w centrum logistycznym Morele w Sosnowcu. Wydarzenie zorganizowane przez firmy A1 Sorter oraz Morele przyciągnęło tłumy przedsiębiorców.

Podczas eventu przedstawione zostały produkty automatyki magazynowej wdrożone w centrum logistycznym Morele, które w znaczący sposób wpłynęły na optymalizację procesów logistycznych. Uczestnicy mieli okazje w trakcie wydarzenia obserwować działanie urządzeń takich jak np. autonomiczne wózki paletowe i platformowe AGV, czyli rozwiązanie, które pozwala na transport towaru bez udziału operatora, linia automatycznego pakowania Form’It! I EVO Cut’IT, która formuje, docina i zamyka karton, który jest gotowy do wysyłki oraz Narrow Belt Sorter, które pozwala na automatyczne sortowanie paczek do określonej firmy kurierskiej.

W trakcie wydarzenia uczestnicy mogli przekonać się, że wdrożenie nowoczesnej automatyki znacznie usprawnia proces pakowania i wysyłki zamówień do klientów. Ponadto, osoby biorące udział w wydarzeniu poznały również koszty tego typu przedsięwzięcia, szacunkowy zwrot z inwestycji oraz dowiedzieli się więcej na temat ewentualnych trudności, mogących wystąpić podczas wdrażania automatyki w magazynie. To nie ostatni Event Intralogistyczny. Wszystkie informacje dotyczące następnych wydarzeń znajdziecie w zakładce wydarzenia.

 

 

a1 sorter katalog

A1 Sorter – Systemy automatyki magazynowej

Katalog Produktowy A1 Sorter

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem naszych produktów.
Na jego stronach prezentujemy nowoczesne automatyczne urządzenia do transportu wewnętrznego oraz sortowania towarów.

Pobierz PDF
Nasi klienci