Akcesoria elektryczne

Szafa sterownicza A1/SS-01

Szafa sterownicza A1/SS-01 jest zaprojektowana i skonstruowana zgodnie z wymogami stawianymi przez system logistyczny klienta . Zawiera wszystkie elementy mechaniczne i elektryczne niezbędne do sterowania urządzeniami. Duża szafa sterownicza A1/SS-01 przeznaczona jest do obsługi złożonych [...]

Szczegóły

Szafa sterownicza A1/SS-02

Szafa sterownicza A1/SS-02 jest przeznaczona do obsługi prostych systemów automatyki. Najczęściej stosowana w liniach, gdzie transport towarów odbywa się z punktu A do punktu B. Jej niewielkie wymiary, umożliwiają mocowanie do elementów konstrukcyjnych linii przenośników i nie wymagają [...]

Szczegóły

Czujnik listwowy

Czujnik fotoelektryczny odbiciowy wykrywa przedmioty na przenośnikach oraz określa ich położenie. Wraz z czujnikiem dostarczone są adaptery do mocowania

Szczegóły

Moduł elektrorolki

Moduł elektrorolki służy do sterowania napędem 24V. Obsługuje także czujniki współpracujące z napędem. Moduł przeznaczony do montażu w profilu przenośnika.

Szczegóły

Czujnik

Czujniki wykrywają przedmioty na przenośnikach oraz określają ich położenie. Są instalowane na ramie przenośnika wraz z lusterkiem refleksyjnym, które odbija impuls z czujnika. Zestaw zawiera czujnik z przewodem oraz uchwyt.

Szczegóły

Lusterko

Lusterko odbija wiązkę światła z powrotem do czujnika. Zestaw zawiera lusterko oraz uchwyt. Lusterko z uchwytem instaluję się bezpośrednio do ramy przenośnika.

Szczegóły

Uchwyt standardowy

Uchwyt standardowy służy do mocowania bandy do przenośnika każdego rodzaju. Oferowane przez nas uchwyty są w wersji stalowej. Dzięki specjalnie przygotowanym bandom uchwyty możemy zamontować w dowolnie wybranym przez nas odcinku bandy, montując uchwyt co 31 mm.

Szczegóły

Uchwyt regulowany

Służy do mocowania bandy na odcinkach przenośników łukowych. Wykonany jest ze stali ocynkowanej. Dzięki regulowanej budowie pozwala na idealne dopasowanie odcinków band łukowych z odcinkami prostymi.

Szczegóły

Blacha łącząca

Blacha łącząca wykonana jest z grubej blachy ocynkowanej. Pozwala na szybkie i solidne połączenie pochyłego modułu grawitacyjnego z innym modułem prostym. Każde łączenie modułów wymaga dwóch sztuk łącznika.

Szczegóły

Łącznik kątowy

Łącznik kątowy wykonany jest z grubej blachy ocynkowanej. Pozwala na szybkie i solidne połączenie prostopadłych do siebie modułów przenośników. Każde łączenie modułów wymaga dwóch sztuk łącznika.

Szczegóły

Łącznik modułów standardowy

Łącznik kątowy wykonany jest z grubej blachy ocynkowanej. Pozwala na szybkie i solidne połączenie prostopadłych do siebie modułów przenośników. Każde łączenie modułów wymaga dwóch sztuk łącznika.

Szczegóły

Łącznik modułów specjalny

Łączniki są wykonane z grubej blachy ocynkowanej. Pozwala na szybkie i solidne połączenie modułów przenośników łukowych, łączników kątowych. Każde łączenie modułów wymaga dwóch sztuk łącznika.

Szczegóły

Łącznik kątowy bandy

Łącznik kątowy oferujemy w wersji poliamid w kolorze czarnym. Służy do łączenia profili bandy pod dowolnym kątem. Dzięki swojej ruchomej budowie umożliwia łączenie odcinków bandy w jeden długi fragment bez konieczności zostawiania przerw, w których mógłby zatrzymać się ładunek.

Szczegóły

Zakończenie bandy

Zakończenia bandy oferujemy w wersji poliamidowej w kolorze czarnym idealnie komponującym się z bandami przenośników. Służą do zamknięcia band i są stosowane na końcach linii przenośników.

Szczegóły
a1 sorter katalog

A1 Sorter – Systemy automatyki magazynowej

Katalog 2023

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem naszych produktów.
Na jego stronach prezentujemy nowoczesne automatyczne urządzenia do transportu wewnętrznego oraz sortowania towarów.

Pobierz PDF
Nasi klienci