Exotec przyznał A1 Sorter nagrodę Global Integrator of the Year 2024

Exotec przyznał A1 Sorter nagrodę Global Integrator of the Year 2024

data dodania: 22.05.2024r.

Tą właśnie nagrodą Exotec uznaje wybitne osiągnięcia A1 Sorter w sprzedaży i obsłudze klienta.

Polski integrator logistyczny A1 Sorter jest tegorocznym laureatem nagrody Exotec Global Integrator of the Year Award. Firma Exotec®,  to globalna marka, która opracowuje skalowalne systemy robotyczne dla intralogistyki oraz wdraża je jako rozwiązania do automatyzacji magazynów, wręczyła swoją nagrodę podczas wizyty w siedzibie A1 Sorter.

Nagroda Exotec Global Integrator of the Year została stworzona, aby zwrócić uwagę partnerów, którzy ucieleśniają podstawowe wartości Exotec, zapewniając światowej klasy obsługę klienta. W ocenie uwzględniono przede wszystkim:

  • Jakość usług dla wspólnych klientów
  • Wielkość wspólnego biznesu i tempo wzrostu
  • Zaangażowanie w działania wzajemne

Exotec poprzez A1 Sorter działa w Europie Środkowo-Wschodniej od końca 2020 roku. Automatyzacja magazynowa również w tym regionie nabiera rozpędu, nie tylko ze względu na stale rosnący niedobór personelu w sektorze logistycznym. Celem Exotec na rok 2024 i kolejne lata jest coraz większa obsługa rozwijających się rynków: Polski, Czech, Rumunii, Węgier, Słowenii i Słowacji z A1 Sorter.

„Ogromnie cieszymy się, że otrzymaliśmy nagrodę Global Integrator of the Year 2024” – mówi Krzysztof Skiba, dyrektor ds. sprzedaży w A1 Sorter. „Identyfikacja z biznesem naszych klientów jest dla nas bardzo ważna. Zarządzamy i realizujemy nasze projekty z determinacją i pasją. Dlatego jesteśmy tym bardziej dumni z tej nagrody jako potwierdzenia naszej pracy.”

„Cieszymy się, że możemy dziś nagrodzić naszego partnera A1 Sorter” – mówi Andreas Stöckl, EVP Sales Central Europe. „Jako jeden z naszych pierwszych integratorów w Europie Wschodniej, A1 Sorter miał kluczowe znaczenie dla umożliwienia naszej ekspansji na tych szybko rozwijających się rynkach. Temat automatyzacji magazynu naprawdę nabiera tutaj tempa. Dlatego cieszymy się, że A1 Sorter jest w tej części Europy naszym kompetentnym partnerem w zakresie rozwiązań intralogistycznych, na którym możemy polegać i z którym możemy planować oraz się rozwijać”

a1 sorter katalog

A1 Sorter – Systemy automatyki magazynowej

Katalog Produktowy A1 Sorter

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem naszych produktów.
Na jego stronach prezentujemy nowoczesne automatyczne urządzenia do transportu wewnętrznego oraz sortowania towarów.

Pobierz PDF
Nasi klienci