Automatyzacja procesów logistycznych – wszystko co chciałbyś wiedzieć.

data dodania: 07.06.2022r.

Jak usprawnić pracę magazynu, które narzędzia nam w tym pomogą i ile będzie kosztować taka inwestycja? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź podczas eventu intralogistycznego, który w dn. 14-15 czerwca organizuje firma A1 Sorter we współpracy z Morele. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Podczas eventu podczas zostaną przedstawione produkty automatyki magazynowej wdrożone w centrum logistycznym Morele. Wśród nich m.in. autonomiczne wózki paletowe i platformowe AGV, czyli rozwiązanie pozwalające na transport towaru bez udziału operatora oraz zaawansowane urządzenie sortujące – Narrow Belt Sorter umożliwiające automatyczne sortowanie paczek do określonej firmy kurierskiej. W trakcie wydarzenia będzie można również przyjrzeć się pracy urządzenia Form’it! I EVO Cut’it!, które samodzielnie docina i zamyka karton, który jest gotowy do wysyłki.

Wydarzenie to nie tylko okazja do zobaczenia praktycznego wykorzystania urządzeń. To również szansa, aby dowiedzieć się więcej m.in. o korzyściach, kosztach i czasie realizacji tego typu inwestycji. Odpowiemy na wszystkie pytania gości, którzy wezmą udział w spotkaniu.

Wydarzenie odbędzie się w dn. 14 i 15 czerwca w centrum logistycznym Morele zlokalizowanym w Sosnowcu przy ul. Wiejskiej 166. Goście mogą wybrać jeden z dwóch dni, a prezentacja wdrożonych systemów automatyki magazynowej potrwa ok 2 godzin. Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje pobranie wejściówki – Event intralogistyczny A1 Sorter x Morele.net – Inne w Sosnowcu, 14.06.2022 – Evenea.pl .

a1 sorter katalog

A1 Sorter – Systemy automatyki magazynowej

Katalog Produktowy A1 Sorter

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem naszych produktów.
Na jego stronach prezentujemy nowoczesne automatyczne urządzenia do transportu wewnętrznego oraz sortowania towarów.

Pobierz PDF
Nasi klienci