Skypod® System EXOTEC
Skypod® System EXOTEC

Przyszłość jest teraz.
Jesteś gotowy na zmiany w Twoim magazynie? Poznaj rewolucyjny system od Exotec.

Czytaj więcej
LogiMAT 2024
LogiMAT 2024

Kolejna edycja tego prestiżowego wydarzenia odbyła się tradycyjnie w Stuttgarcie w dniach 19–21 marca 2024 roku.

Dowiedz się więcej
Nowoczesna Logistyka
Nowoczesna Logistyka

Wymagania stawiane nowoczesnej intralogistyce nieustannie rosną. Sprostać im można jedynie stawiając na wydajne procesy i automatyzację.

O Firmie

Robotyzacja i zawansowane urządzenia stały się dla magazynu tym, czym dla transportu są autostrady – osią, bez której trudno byłoby sobie wyobrazić funkcjonowanie nowoczesnego Państwa. Nazwa naszej firmy, której historia obejmuje już ponad dwie dekady, nawiązuje bezpośrednio właśnie do głównej autostrady i jej ogromnej roli w systemie komunikacji. Podkreśla wyjątkowe znaczenie nowoczesnych urządzeń, ma też uzmysławiać, czym w gruncie rzeczy jest automatyka dla współczesnego magazynu: rdzeniem wszelkich wewnętrznych operacji logistycznych.

Co produkujemy?

Pod marką A1 Sorter powstaje wiele urządzeń automatyki magazynowej. Logo naszej firmy widnieje na sorterach, przenośnikach, windach magazynowych, systemach specjalistycznych, stołach do kompletacji zamówień i oczywiście na wielu akcesoriach.

Urządzenia A1 Sorter są w pełni zgodne z europejskimi wymogami i dyrektywami, a do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie komponenty najwyższej próby. W markowe podzespoły zaopatrują nas cieszący się uznaniem dostawcy, jak Siemens, SEW Eurodrive, Datalogic, Sick, Lenz czy Ammeraal Beltech.

Jak produkujemy?

W naszych halach produkcyjnych stoją bardzo zaawansowane maszyny, które pozwalają nam wytwarzać urządzenia precyzyjnie i, co niezwykle istotne, z powtarzalną, wysoką jakością. Rozwinięta technologia byłaby jednak niczym bez ludzi. Pracownicy A1 Sorter to rutynowani fachowcy, a doświadczona kadra inżynierska jest gwarancją i niezakłóconej pracy przedsiębiorstwa, i bezbłędnego wykonania zleceń dla klientów.

Świat idzie do przodu, my dotrzymujemy mu kroku. Mamy biuro badawczo-rozwojowe, które opracowuje nowe metody produkcyjne, stale też ulepsza rozwiązania już istniejące. Pomaga nam w tym ożywiona współpraca z ośrodkami uniwersyteckim z licznymi instytucjami naukowymi.

Dla kogo produkujemy?

Produkty marki A1 Sorter pojawiają się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest automatyzacja procesów magazynowych. Naszą ofertę kierujemy do centr logistycznych, firm z branży e-commerce oraz  przedsiębiorstw produkcyjnych. Natomiast, integratorzy i firmy dystrybucyjne – zaopatrując się w automatykę magazynową A1 Sorter, ograniczą liczbę dostawców i wykluczą ryzyko niewłaściwego współdziałania różnych urządzeń.

Klient A1 Sorter może liczyć na specjalne traktowanie. Każdemu kontrahentowi przydzielamy opiekuna, którego zadaniem jest wszelka pomoc w obsłudze zlecenia, nadzór nad harmonogramem i przebiegiem prac. Nie stosujemy szablonów obsługi czy sztywnych reguł, bo firmy mają różne potrzeby. Nasze nastawienie wyraża się w indywidualnych rozmowach biznesowych i w odrębnych ustaleniach dotyczących zamówień.

 

Kategorie produktów

Skorzystaj z konfiguratora

Otrzymaj wycenę na wybrane komponenty

Wejdź
Aktualności

Specjalista ds. Kontrolingu/ Kontroler finansowy

14.06.2024r.

Pod marką A1 Sorter powstaje wiele urządzeń automatyki magazynowej. Logo naszej firmy widnieje na sorterach, przenośnikach, windach magazynowych, systemach specjalistycznych, stołach do kompletacji zamówień i oczywiście na wielu akcesoriach. [...]

Młodszy Projektant Systemów Automatyki Magazynowej

13.06.2024r.

Pod marką A1 Sorter powstaje wiele urządzeń automatyki magazynowej. Logo naszej firmy widnieje na sorterach, przenośnikach, windach magazynowych, systemach specjalistycznych, stołach do kompletacji zamówień i oczywiście na wielu akcesoriach. [...]

Video

Exotec i A1 Sorter na targach LogiMAT Stuttgart 2024

EXOTEC I A1 SORTER NA TARGACH LOGIMAT 2024 W STUTTGARCIE

Kolejna edycja tego prestiżowego wydarzenia odbyła się w Stuttgarcie 19–21 marca 2024 roku. To trzydniowy maraton innowacji, prezentacji nowoczesnych technologii i spotkań biznesowych – najważniejsze międzynarodowe wydarzenie w dziedzinie intralogistyki. Nie tylko wyznacza standardy dla branży, ale także stanowi nieocenioną platformę do przeglądu dynamicznego rynku logistycznego. Targi gromadzą czołowych graczy z sektora logistycznego, a do tego dostarczają inspirujących możliwości wymiany wiedzy, najlepszych praktyk i doświadczeń.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko podczas tegorocznych targów LogiMAT w Stuttgarcie. Odnotowaliśmy aż o 300% więcej spotkań niż rok temu – to dla nas ogromny sukces! Dziękujemy za wszystkie rozmowy i zaproszenia do udziału we wspólnych projektach. Jesteśmy podekscytowani perspektywą kolejnych spotkań i wspólnych działań!

Wszystkie filmy

a1 sorter katalog

A1 Sorter – Systemy automatyki magazynowej

Katalog Produktowy A1 Sorter

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem naszych produktów.
Na jego stronach prezentujemy nowoczesne automatyczne urządzenia do transportu wewnętrznego oraz sortowania towarów.

Pobierz PDF
Nasi klienci